Shoutbox

Forum stats
Recent posts Most answered topics Last updated topics
MTA Endurance Ra...
Interview with A...
Ending | Ca...
Discussion |...
Schedule | ...
Registration and... [ 41 ]
Registration [ 35 ]
Add maps [ 33 ]
Registration ... [ 31 ]
Complaints of ad... [ 27 ]
Topic: Date, Time: Author:
MTA Endurance Racing 2020 24.01.2020, 19:19 aferacing
Interview with AyyGor 02.12.2019, 20:28 GARIK08
Ending | Captain's Cu... 28.11.2019, 20:52 Confused
Discussion | Captain'... 25.11.2019, 04:03 Startseva
Schedule | Captain's ... 16.11.2019, 13:26 GARIK08
Registration | Captain... 10.11.2019, 19:08 THIRTYTWO_
Ending | Suzuka 28.10.2019, 22:05 GARIK08
Race Results | Suzuka 28.10.2019, 15:29 THIRTYTWO_
Qualification results | S... 27.10.2019, 07:48 Evolution
Registration | Suzuka 26.10.2019, 13:00 afrikagamingcommunity
Active Online New users
Evolution [ 118 ]
GARIK08 [ 95 ]
Vantage [ 55 ]
r1d3r [ 36 ]
MazdaVX1 [ 28 ]
Alanmugen [ 25 ]
Demetrius [ 17 ]
javiernatz59 [ 09.01.2020 ]
bronzendx [ 22.12.2019 ]
gamings901 [ 01.12.2019 ]
ayygor11 [ 26.11.2019 ]
graywont12345 [ 29.10.2019 ]
hugochueiri [ 28.10.2019 ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Our Tournaments » Village Races 2 » Schedule
Schedule
GARIK08Date: Thursday, 12.09.2019, 18:35 | Message # 1




Team: ARC

Posts: 95
Awards: 1
Reputation: 32767
CEST TIME NOW < CLICK

Google Schedule < CLICK

Server: mtasa://80.252.243.199:22003

For each race players get points, the first two players with the highest points pass to the next round. If the players score the same amount of points, they go
for extra map to get into next round.

Saturday 14 September

Group 1 CEST 16:00

MRC.AMY_BANDICOOT
[SKC]Sykes
[SiK]BurN
[NKC]Geographer

Group 2 CEST 16:30

[SiKr]KevinAE86
SpeedyGonschik
SNICKERSX
[NKC]Demetrius

Group 3 CEST 17:00

Rider_Blade
APFEL
[uDka]Evov777
Confused

Group 4 CEST 17:30

Majdan
AoS|[uDka]LeroyJenkins
[ARC]Blank
Cyrex

Group 5 CEST 18:00

aRoSzparO
[NKC]screamdead
nkcthirtytwo_
[uDka]Dan_BrocK

Group 6 CEST 18:30

Bruno Wilson
iBP|Windson
[eR]Flex
[NKC]Startseva

Group 7 CEST 19:00

FaoN
RTK^#800000HOLOCAUST
PespiPower
fastpaul

Group 8 CEST 19:30

|CrF|Alan
[uDka]enix
[BOR]supr4
[SiK]ciggie_smalls

Sunday 15 September

Quarterfinal 1 CEST 16:00
Quarterfinal 2 CEST 16:30
Quarterfinal 3 CEST 17:00
Quarterfinal 4 CEST 17:30

Semifinal 1 CEST 18:00
Semifinal 2 CEST 18:30

Final 19:00


 
GARIK08Date: Saturday, 14.09.2019, 20:50 | Message # 2




Team: ARC

Posts: 95
Awards: 1
Reputation: 32767
Sunday 15 September

Quarterfinal 1 CEST 16:00

[SKC]Sykes
[NKC]Geographer
[SiKr]KevinAE86
SNICKERSX

Quarterfinal 2 CEST 16:30

APFEL
[SKCt]Confused
AoS|[uDka]LeroyJenkins
[HE]Cyrex

Quarterfinal 3 CEST 17:00

[SiK]aRoSzparO
[NKC]thirtytwo_
[ARC]Bruno Wilson
[eR]Flex

Quarterfinal 4 CEST 17:30

|CrF|Alan
[BOR]supr4
RTK^HOLOCAUST
[HE]FaoN

Semifinal 1 CEST 18:00
Semifinal 2 CEST 18:30

Final 19:00



 
GARIK08Date: Saturday, 14.09.2019, 21:16 | Message # 3




Team: ARC

Posts: 95
Awards: 1
Reputation: 32767
[uDka]enix and FC|Marcel are disqualified for playing under fake accounts.
sanction: They won't be able to play in next 6 tournaments organized by MTA-RACING community.
If we organize captain's cup 2019, they will not be able to play there.





 
Forum » Our Tournaments » Village Races 2 » Schedule
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Now: 25.01.2020, 21:34